Споредете до 4 продукти:

Semperit Comfort-Life 2 165/60 R14 75H

Semperit Comfort-Life 2
Semperit Comfort-Life 2
Semperit

Semperit Comfort-Life 2165/60 R14 75H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
165
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024067507148
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  75,5 €

Цена по парче

75,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,92 €

Назад кон врвот