Споредете до 4 продукти:

Semperit Comfort-Life 165/80 R13 87T

Semperit

Semperit Comfort-Life165/80 R13 87T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
165
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024067314678
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  100,2 €

Цена по парче

100,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот