Споредете до 4 продукти:

Semperit All Season-Grip 245/45 R18 100Y

Semperit All Season-Grip
Semperit All Season-Grip
Semperit All Season-Grip
Semperit

Semperit All Season-Grip245/45 R18 100Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Semperit
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024067004913
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  161,6 €

Цена по парче

161,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот