Споредете до 4 продукти:

Semperit All Season-Grip 235/65 R17 108V

Semperit All Season-Grip
Semperit All Season-Grip
Semperit All Season-Grip
Semperit

Semperit All Season-Grip235/65 R17 108V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Semperit
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024067001844
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  139,7 €

Цена по парче

139,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,16 €