Споредете до 4 продукти:

Semperit All Season-Grip 235/60 R18 107W

Semperit All Season-Grip
Semperit All Season-Grip
Semperit All Season-Grip
Semperit

Semperit All Season-Grip235/60 R18 107W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Semperit
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
W
EAN:
4024067004968
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  151,9 €

Цена по парче

151,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,82 €

Назад кон врвот