Споредете до 4 продукти:

Semperit All Season-Grip 235/55 R19 105W

Semperit All Season-Grip
Semperit All Season-Grip
Semperit All Season-Grip
Semperit

Semperit All Season-Grip235/55 R19 105W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Semperit
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
W
EAN:
4024067004975
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  167,5 €

Цена по парче

167,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,16 €

Назад кон врвот