Споредете до 4 продукти:

Semperit All Season-Grip 235/50 R18 101V

Semperit All Season-Grip
Semperit All Season-Grip
Semperit All Season-Grip
Semperit

Semperit All Season-Grip235/50 R18 101V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Semperit
Ширина:
235
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024067004944
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  150,9 €

Цена по парче

150,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот