Споредете до 4 продукти:

Semperit All Season-Grip 235/45 R18 98Y

Semperit All Season-Grip
Semperit All Season-Grip
Semperit All Season-Grip
Semperit

Semperit All Season-Grip235/45 R18 98Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Semperit
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024067004920
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  162,8 €

Цена по парче

162,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,92 €

Назад кон врвот