Споредете до 4 продукти:

Semperit All Season-Grip 225/65 R17 106V

Semperit All Season-Grip
Semperit All Season-Grip
Semperit All Season-Grip
Semperit

Semperit All Season-Grip225/65 R17 106V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Semperit
Ширина:
225
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024067002018
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  133 €

Цена по парче

133 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот