Споредете до 4 продукти:

Semperit All Season-Grip 225/55 R16 99W

Semperit All Season-Grip
Semperit All Season-Grip
Semperit All Season-Grip
Semperit

Semperit All Season-Grip225/55 R16 99W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Semperit
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
W
EAN:
4024067004869
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  159,7 €

Цена по парче

159,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,92 €

Назад кон врвот