Споредете до 4 продукти:

Semperit All Season-Grip 225/45 R18 95Y

Semperit All Season-Grip
Semperit All Season-Grip
Semperit All Season-Grip
Semperit

Semperit All Season-Grip225/45 R18 95Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Semperit
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024067004937
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  154,6 €

Цена по парче

154,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €