Споредете до 4 продукти:

Semperit All Season-Grip 225/45 R17 94W

Semperit All Season-Grip
Semperit All Season-Grip
Semperit All Season-Grip
Semperit

Semperit All Season-Grip225/45 R17 94W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Semperit
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
W
EAN:
4024067001837
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  109,2 €

Цена по парче

109,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,92 €

Назад кон врвот