Споредете до 4 продукти:

Semperit All Season-Grip 215/70 R16 100H

Semperit All Season-Grip
Semperit All Season-Grip
Semperit All Season-Grip
Semperit

Semperit All Season-Grip215/70 R16 100H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Semperit
Ширина:
215
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024067004579
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  128,4 €

Цена по парче

128,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,62 €

Назад кон врвот