Споредете до 4 продукти:

Semperit All Season-Grip 215/60 R16 99V

Semperit All Season-Grip
Semperit All Season-Grip
Semperit All Season-Grip
Semperit

Semperit All Season-Grip215/60 R16 99V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Semperit
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024067001899
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  141,8 €

Цена по парче

141,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,04 €

Назад кон врвот