Споредете до 4 продукти:

Semperit All Season-Grip 215/45 R17 91Y

Semperit All Season-Grip
Semperit All Season-Grip
Semperit All Season-Grip
Semperit

Semperit All Season-Grip215/45 R17 91Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Semperit
Ширина:
215
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024067004883
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  120,8 €

Цена по парче

120,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот