Споредете до 4 продукти:

Semperit All Season-Grip 215/45 R16 90V

Semperit All Season-Grip
Semperit All Season-Grip
Semperit All Season-Grip
Semperit

Semperit All Season-Grip215/45 R16 90V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Semperit
Ширина:
215
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
90
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024067004470
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  138,1 €

Цена по парче

138,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,04 €

Назад кон врвот