Споредете до 4 продукти:

Semperit All Season-Grip 205/60 R16 96V

Semperit All Season-Grip
Semperit All Season-Grip
Semperit All Season-Grip
Semperit

Semperit All Season-Grip205/60 R16 96V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Semperit
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024067001813
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  112,4 €

Цена по парче

112,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,62 €

Назад кон врвот