Споредете до 4 продукти:

Semperit All Season-Grip 205/55 R16 91H

Semperit All Season-Grip
Semperit All Season-Grip
Semperit All Season-Grip
Semperit

Semperit All Season-Grip205/55 R16 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Semperit
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024067001769
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  86,9 €

Цена по парче

86,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €