Споредете до 4 продукти:

Semperit All Season-Grip 205/50 R17 93W

Semperit All Season-Grip
Semperit All Season-Grip
Semperit All Season-Grip
Semperit

Semperit All Season-Grip205/50 R17 93W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Semperit
Ширина:
205
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
W
EAN:
4024067002001
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  136 €

Цена по парче

136 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот