Споредете до 4 продукти:

Semperit All Season-Grip 205/45 R17 88V

Semperit All Season-Grip
Semperit All Season-Grip
Semperit All Season-Grip
Semperit

Semperit All Season-Grip205/45 R17 88V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Semperit
Ширина:
205
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024067004494
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  132 €

Цена по парче

132 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,64 €