Споредете до 4 продукти:

Semperit All Season-Grip 195/65 R15 95V

Semperit All Season-Grip
Semperit All Season-Grip
Semperit All Season-Grip
Semperit

Semperit All Season-Grip195/65 R15 95V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Semperit
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024067001929
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  79,2 €

Цена по парче

79,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,2 €

Назад кон врвот