Споредете до 4 продукти:

Semperit All Season-Grip 195/65 R15 91H

Semperit All Season-Grip
Semperit All Season-Grip
Semperit All Season-Grip
Semperit

Semperit All Season-Grip195/65 R15 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Semperit
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024067004463
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  73,5 €

Цена по парче

73,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,62 €

Назад кон врвот