Споредете до 4 продукти:

Semperit All Season-Grip 195/55 R15 89V

Semperit All Season-Grip
Semperit All Season-Grip
Semperit All Season-Grip
Semperit

Semperit All Season-Grip195/55 R15 89V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Semperit
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
89
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024067001967
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  111,7 €

Цена по парче

111,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,62 €

Назад кон врвот