Споредете до 4 продукти:

Semperit All Season-Grip 195/50 R15 82H

Semperit All Season-Grip
Semperit All Season-Grip
Semperit All Season-Grip
Semperit

Semperit All Season-Grip195/50 R15 82H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Semperit
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024067001875
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  83,8 €

Цена по парче

83,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,64 €

Назад кон врвот