Споредете до 4 продукти:

Semperit All Season-Grip 185/65 R14 86H

Semperit All Season-Grip
Semperit All Season-Grip
Semperit All Season-Grip
Semperit

Semperit All Season-Grip185/65 R14 86H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Semperit
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024067002025
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  82,7 €

Цена по парче

82,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот