Споредете до 4 продукти:

Semperit All Season-Grip 185/60 R15 88V

Semperit All Season-Grip
Semperit All Season-Grip
Semperit All Season-Grip
Semperit

Semperit All Season-Grip185/60 R15 88V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Semperit
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024067001998
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  90,6 €

Цена по парче

90,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,62 €

Назад кон врвот