Споредете до 4 продукти:

Semperit All Season-Grip 185/55 R15 86H

Semperit All Season-Grip
Semperit All Season-Grip
Semperit All Season-Grip
Semperit

Semperit All Season-Grip185/55 R15 86H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Semperit
Ширина:
185
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024067001974
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  100,3 €

Цена по парче

100,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот