Споредете до 4 продукти:

Semperit All Season-Grip 175/70 R14 88T

Semperit All Season-Grip
Semperit All Season-Grip
Semperit All Season-Grip
Semperit

Semperit All Season-Grip175/70 R14 88T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Semperit
Ширина:
175
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024067001950
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  85,2 €

Цена по парче

85,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,62 €

Назад кон врвот