Споредете до 4 продукти:

Semperit All Season-Grip 175/65 R17 87H

Semperit All Season-Grip
Semperit All Season-Grip
Semperit All Season-Grip
Semperit

Semperit All Season-Grip175/65 R17 87H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Semperit
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024067003541
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  101,4 €

Цена по парче

101,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,64 €

Назад кон врвот