Споредете до 4 продукти:

Semperit All Season-Grip 165/65 R14 79T

Semperit All Season-Grip
Semperit All Season-Grip
Semperit All Season-Grip
Semperit

Semperit All Season-Grip165/65 R14 79T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Semperit
Ширина:
165
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024067001851
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  63,4 €

Цена по парче

63,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,92 €

Назад кон врвот