Споредете до 4 продукти:

Semperit All Season-Grip 155/80 R13 79T

Semperit All Season-Grip
Semperit All Season-Grip
Semperit All Season-Grip
Semperit

Semperit All Season-Grip155/80 R13 79T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Semperit
Ширина:
155
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024067002049
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  63,2 €

Цена по парче

63,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,92 €