Споредете до 4 продукти:

Semperit All Season-Grip 155/70 R13 75T

Semperit All Season-Grip
Semperit All Season-Grip
Semperit All Season-Grip
Semperit

Semperit All Season-Grip155/70 R13 75T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Semperit
Ширина:
155
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024067002032
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  62,4 €

Цена по парче

62,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,92 €

Назад кон врвот