Споредете до 4 продукти:

Sebring Van+ Winter 205/75 R16 110/108R

Sebring Van+ Winter 205/75 R16 110/108R
Sebring

Sebring Van+ Winter205/75 R16 110/108R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Sebring
Ширина:
205
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
110/108
Индекс на брзина:
R
EAN:
3528704718276
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  172,2 €

Цена по парче

172,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот