Споредете до 4 продукти:

Sebring Ultra High Performance 235/55 R18 100V

Sebring Ultra High Performance 235/55 R18 100V
Sebring

Sebring Ultra High Performance235/55 R18 100V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sebring
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528702703854
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  154,2 €

Цена по парче

154,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  23,6 €

Назад кон врвот