Споредете до 4 продукти:

Sebring Ultra High Performance 215/55 R18 99V

Sebring Ultra High Performance 215/55 R18 99V
Sebring

Sebring Ultra High Performance215/55 R18 99V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sebring
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528702021798
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  118 €

Цена по парче

118 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот