Споредете до 4 продукти:

Sebring Ultra High Performance 215/50 R17 95W

Sebring Ultra High Performance 215/50 R17 95W
Sebring

Sebring Ultra High Performance215/50 R17 95W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sebring
Ширина:
215
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
W
EAN:
3528708767669
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  112,3 €

Цена по парче

112,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот