Споредете до 4 продукти:

Sebring Ultra High Performance 205/55 R17 95V

Sebring Ultra High Performance 205/55 R17 95V
Sebring

Sebring Ultra High Performance205/55 R17 95V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sebring
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528705526177
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  103,9 €

Цена по парче

103,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот