Споредете до 4 продукти:

Sebring Ultra High Performance 195/55 R20 95H

Sebring Ultra High Performance 195/55 R20 95H
Sebring

Sebring Ultra High Performance195/55 R20 95H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sebring
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528708928824
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  137,4 €

Цена по парче

137,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот