Споредете до 4 продукти:

Sebring Ultra High Performance 195/55 R15 85V

Sebring Ultra High Performance 195/55 R15 85V
Sebring

Sebring Ultra High Performance195/55 R15 85V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sebring
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
85
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528701760506
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  106,8 €

Цена по парче

106,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот