Споредете до 4 продукти:

Sebring SUV Snow 225/55 R18 102V

Sebring SUV Snow 225/55 R18 102V
Sebring

Sebring SUV Snow225/55 R18 102V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sebring
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528707493125
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  189,6 €

Цена по парче

189,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  23,6 €

Назад кон врвот