Споредете до 4 продукти:

Sebring Snow 275/45 R20 110V

Sebring Snow 275/45 R20 110V
Sebring

Sebring Snow275/45 R20 110V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sebring
Ширина:
275
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528707130600
ЕУ Етикета:
C
D
73 dB

Највисока цена:  217,7 €

Цена по парче

217,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  23,6 €

Назад кон врвот