Споредете до 4 продукти:

Sebring Snow 245/45 R18 100V

Sebring Snow 245/45 R18 100V
Sebring

Sebring Snow245/45 R18 100V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sebring
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528705899387
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  155 €

Цена по парче

155 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  23,6 €

Назад кон врвот