Споредете до 4 продукти:

Sebring Snow 245/40 R18 97V

Sebring Snow 245/40 R18 97V
Sebring

Sebring Snow245/40 R18 97V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sebring
Ширина:
245
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528703550068
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  136,9 €

Цена по парче

136,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот