Споредете до 4 продукти:

Sebring Snow 235/65 R17 108H

Sebring Snow 235/65 R17 108H
Sebring

Sebring Snow235/65 R17 108H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sebring
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528705142889
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  191,4 €

Цена по парче

191,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  23,6 €