Споредете до 4 продукти:

Sebring Snow 235/60 R18 107V

Sebring Snow 235/60 R18 107V
Sebring

Sebring Snow235/60 R18 107V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sebring
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528706612787
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  189,3 €

Цена по парче

189,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  23,6 €

Назад кон врвот