Споредете до 4 продукти:

Sebring Snow 235/55 R19 105V

Sebring Snow 235/55 R19 105V
Sebring

Sebring Snow235/55 R19 105V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sebring
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528706882654
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  190,2 €

Цена по парче

190,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  23,6 €

Назад кон врвот