Споредете до 4 продукти:

Sebring Snow 235/55 R17 103V

Sebring Snow 235/55 R17 103V
Sebring

Sebring Snow235/55 R17 103V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sebring
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528707609465
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  150,8 €

Цена по парче

150,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  23,6 €

Назад кон врвот