Споредете до 4 продукти:

Sebring Snow 235/45 R18 98V

Sebring Snow 235/45 R18 98V
Sebring

Sebring Snow235/45 R18 98V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sebring
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528708711181
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  141,3 €

Цена по парче

141,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот