Споредете до 4 продукти:

Sebring Snow 235/40 R18 95V

Sebring Snow 235/40 R18 95V
Sebring

Sebring Snow235/40 R18 95V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sebring
Ширина:
235
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528707265760
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  127 €

Цена по парче

127 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,8 €

Назад кон врвот