Споредете до 4 продукти:

Sebring Snow 225/65 R17 106H

Sebring Snow 225/65 R17 106H
Sebring

Sebring Snow225/65 R17 106H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sebring
Ширина:
225
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528701331737
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  182 €

Цена по парче

182 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот